Skip to Main Content

Filtrid

Hinnangud

GruppNimetusHindamisiMaksimumKeskmineParimArvProtsent
5.1 Kere interjöör1. Istmed7682524,5712559677,6
2. Käetoed70354,928564091,04
3. Sisepolster7522019,5262053170,61
4. Armatuurlaud7662019,5582054571,15
5. Juhtimisseadmed768109,681058075,52
6. Põrandakate75954,759561581,03
7. Muud sisefurnituuri elemendid7671514,5321554070,4
5.2 Kere eksterjöör1. Pinnakate7712019,5222057374,32
2. Põhimik7701514,761567487,53
3. Poritiivad77076,881766986,88
4. Kapott76476,808761280,1
5. Uksed75976,783759378,13
6. Iluvõre74554,856564186,04
7. Laternad77098,813965384,81
8. Embleemid76254,881565686,09
9. Kaitseraud74554,695552670,6
10. Veokast8854,86458293,18
10. Veokast / pagasiruum6954,75254869,57
11. Haakeseade15732,981315498,09
12. Klaasistus (klaasid)76476,79759678,01
13. Erivarustus37721,962236195,76
14. Muud välisfurnituuri elemendid77132,675355772,24
5.3 Veermik1. Raam7682019,9422074597,01
2. Mittevedavad teljed7411514,9571571396,22
3. Vedrustus767109,9081072594,52
4. Amortisaatorid757109,9241072695,9
5. Roolimehhanism7681514,9191572494,27
6. Piduriseade7671514,8591569690,74
7. Rattad771109,6631064083,01
8. Muu veermikuga seonduv77154,918573094,68
5.4 Mootor1. Mootoriplokk7683029,6733065184,77
2. Silindri- ja kolvigrupp76710101076699,87
3. Toitesüsteem7672019,3152053870,14
4. Jahutussüsteem7671514,46715,81,13
5. Väljalaskesüsteem767109,4671053770,01
6. Õlitussüsteem768109,9291071993,62
7. Muu mootoriga seonduv76854,518553870,05
5.5 Jõuülekanne1. Sidur766109,9791075698,69
2. Käigukast7652524,9522574597,39
3. Jaotuskast103101010103100
2488824100
4. Jõuvõtukast1377713100
6254,97656096,77
5. Kardaan70154,988569098,43
6. Veovõllid76454,98574998,04
7. Peaülekanded7681514,9771575398,05
8. Vedavad teljed7682019,9692075498,18
9. Muu jõuülekandega seonduv76854,949574897,4
5.6 Elektri- ja abiseadmed1. Mootoriga seotud abiseadmed7653029,4643060178,56
2. Valgustusseadmete opt. ja el. elemendid7701514,6551563482,34
3. Mõõteriistad765109,8571070992,68
4. Raadioseadmed519109,6511044084,78
15001100
32,6671266,67
21112100
5. Juhtmestik7712019,1372048863,29
6. Klaasipuhasti762109,781066286,88
7. Muud elektri- ja abiseadmed76954,748560879,06
5.7 Muud seadmed1. Haakeseade (põllumajanduslik)11001001001100
1. meditsiinisõiduki varustus110096961100
1. Kroomliistud110095951100
1. 110095951100
1. Kroomliistud vajavad värskendamist110090901100
1. ajastukohane kiirabivarustus12020201100
2. ajastukohased ersignaalseadmed11010101100
5.1 Raam1. Pinnakate4771312,221326254,93
2. Raam, esihark4772221,652232868,76
3. Poritiivad, pakiraam, riistakast, tugijalg4771514,371524952,2
4. Sadul, jalatoed47754,456523048,22
5. Elektriseadmed, näidikud4771715,8491714029,35
6. Juhthoovad4771514,5321526755,97
7. Lisaseadmed43187,832837386,54
8. Muu välimusega seonduv47754,259519741,3
5.2 Mootor, jõuülekanne, veermik 1. Mootor4772322,1422322547,17
2. Toitesüsteem4771716,1551718939,62
3. Väljalaskesüsteem4771312,4511331465,83
4. Jõuülekandesüsteem4772221,6642236075,47
5. Rattad, pidurid4772019,2452025954,3
6. Muu mootori, jõuülekande ja veermikuga seonduv47754,586530463,73

Detailid

GruppNimetusHindamisiPunkteArvProtsent
5.1 Kere interjöör1. Istmed (25)7682559677,6
24,991,13
24,951,13
24,91,13
24,83,39
24,753,39
24,71,13
24,5273,52
24607,81
23,54,52
23314,04
22,52,26
2291,17
21,51,13
214,52
20182,34
191,13
183,39
171,13
151,13