Skip to Main Content

Filtrid

Hinnangud

GruppNimetusHindamisiMaksimumKeskmineParimArvProtsent
5.1 Kere interjöör1. Istmed6142524,5812549480,46
2. Käetoed56754,935552993,3
3. Sisepolster6002019,5432044373,83
4. Armatuurlaud6122019,5672045674,51
5. Juhtimisseadmed614109,6861047978,01
6. Põrandakate60754,759550182,54
7. Muud sisefurnituuri elemendid6131514,5281545173,57
5.2 Kere eksterjöör1. Pinnakate6172019,5792048678,77
2. Põhimik6161514,7651555289,61
3. Poritiivad61676,899755289,61
4. Kapott61276,801750282,03
5. Uksed60676,796749782,01
6. Iluvõre60054,842551986,5
7. Laternad61698,82953787,18
8. Embleemid61054,885553888,2
9. Kaitseraud59454,684542872,05
10. Veokast7954,89957594,94
11. Haakeseade13632,985313498,53
12. Klaasistus (klaasid)61176,799748980,03
13. Erivarustus36021,962234595,83
14. Muud välisfurnituuri elemendid61732,676346074,55
5.3 Veermik1. Raam6152019,9392059897,24
2. Mittevedavad teljed5941514,9661558297,98
3. Vedrustus613109,9061058595,43
4. Amortisaatorid604109,9371058897,35
5. Roolimehhanism6141514,9211558795,6
6. Piduriseade6131514,8561556892,66
7. Rattad617109,6671052685,25
8. Muu veermikuga seonduv61754,916558594,81
5.4 Mootor1. Mootoriplokk6143029,6763052885,99
2. Silindri- ja kolvigrupp61410101061399,84
3. Toitesüsteem6142019,2792044171,82
4. Jahutussüsteem6141514,4651544973,13
5. Väljalaskesüsteem614109,4691044472,31
6. Õlitussüsteem614109,9311058595,28
7. Muu mootoriga seonduv61454,501544872,96
5.5 Jõuülekanne1. Sidur613109,9771060799,02
2. Käigukast6132524,952560198,04
3. Jaotuskast9110101091100
2488824100
4. Jõuvõtukast1377713100
5554,97355396,36
5. Kardaan57354,986556498,43
6. Veovõllid61054,981560298,69
7. Peaülekanded6141514,9851560899,02
8. Vedavad teljed6142019,9792060899,02
9. Muu jõuülekandega seonduv61454,945559897,39
5.6 Elektri- ja abiseadmed1. Mootoriga seotud abiseadmed6123029,3993048278,76
2. Valgustusseadmete opt. ja el. elemendid6161514,6211550581,98
3. Mõõteriistad611109,8361056392,14
4. Raadioseadmed412109,6671035886,89
15001100
32,6671266,67
21112100
5. Juhtmestik6172019,0652039463,86
6. Klaasipuhasti608109,7741053888,49
7. Muud elektri- ja abiseadmed61554,752549280
5.7 Muud seadmed1. Haakeseade (põllumajanduslik)11001001001100
1. meditsiinisõiduki varustus110096961100
1. Kroomliistud110095951100
1. 110095951100
1. Kroomliistud vajavad värskendamist110090901100
1. ajastukohane kiirabivarustus12020201100
2. ajastukohased ersignaalseadmed11010101100
5.1 Raam1. Pinnakate3741312,2271320755,35
2. Raam, esihark3742221,632225467,91
3. Poritiivad, pakiraam, riistakast, tugijalg3741514,3561519552,14
4. Sadul, jalatoed37454,47518850,27
5. Elektriseadmed, näidikud3741715,861711530,75
6. Juhthoovad3741514,5311521356,95
7. Lisaseadmed33187,825828987,31
8. Muu välimusega seonduv37454,261515942,51
5.2 Mootor, jõuülekanne, veermik 1. Mootor3742322,1312318348,93
2. Toitesüsteem3741716,1031715040,11
3. Väljalaskesüsteem3741312,4141323663,1
4. Jõuülekandesüsteem3742221,6232228074,87
5. Rattad, pidurid3742019,2242020053,48
6. Muu mootori, jõuülekande ja veermikuga seonduv37454,55523663,1

Detailid

GruppNimetusHindamisiPunkteArvProtsent
5.1 Kere interjöör1. Istmed (25)6142549480,46
24,81,16
24,71,16
24,5193,09
24447,17
23,51,16
23213,42
22,52,33
225,81
214,65
20172,77
183,49
171,16
151,16