Skip to Main Content

Filtrid

Hinnangud

GruppNimetusHindamisiMaksimumKeskmineParimArvProtsent
5.1 Kere interjöör1. Istmed8182524,562562976,89
2. Käetoed75054,927568090,67
3. Sisepolster8002019,5212056170,13
4. Armatuurlaud8162019,5532057570,47
5. Juhtimisseadmed818109,6921061975,67
6. Põrandakate80754,764565581,16
7. Muud sisefurnituuri elemendid8171514,5471557370,13
5.2 Kere eksterjöör1. Pinnakate8212019,5252060673,81
2. Põhimik8201514,7611571887,56
3. Poritiivad82076,876770886,34
4. Kapott81376,804764479,21
5. Uksed80776,778762377,2
6. Iluvõre79554,862568886,54
7. Laternad82098,813969184,27
8. Embleemid81254,883569785,84
9. Kaitseraud79354,695555369,74
10. Veokast8854,86458293,18
10. Veokast / pagasiruum11654,81858976,72
11. Haakeseade16332,982316098,16
12. Klaasistus (klaasid)81276,791763177,71
13. Erivarustus37821,96236195,5
14. Muud välisfurnituuri elemendid82132,679359071,86
5.3 Veermik1. Raam8172019,9452079497,18
2. Mittevedavad teljed7891514,9541575495,56
3. Vedrustus815109,9091076794,11
4. Amortisaatorid805109,9181076795,28
5. Roolimehhanism8181514,9211576893,89
6. Piduriseade8171514,8521573589,96
7. Rattad821109,6631068082,83
8. Muu veermikuga seonduv82154,922577994,88
5.4 Mootor1. Mootoriplokk8183029,673068984,23
2. Silindri- ja kolvigrupp81710101081699,88
3. Toitesüsteem8172019,3322057270,01
4. Jahutussüsteem8171514,48615,81,12
5. Väljalaskesüsteem817109,4731057370,13
6. Õlitussüsteem818109,9281076493,4
7. Muu mootoriga seonduv81854,524556869,44
5.5 Jõuülekanne1. Sidur816109,981080698,77
2. Käigukast8152524,9542579497,42
3. Jaotuskast107101010107100
2488824100
4. Jõuvõtukast1377713100
6454,97756296,88
5. Kardaan74254,989573198,52
6. Veovõllid81354,978579097,17
7. Peaülekanded8181514,9741579897,56
8. Vedavad teljed8182019,9652079797,43
9. Muu jõuülekandega seonduv81554,952579597,55
5.6 Elektri- ja abiseadmed1. Mootoriga seotud abiseadmed8153029,4653063778,16
2. Valgustusseadmete opt. ja el. elemendid8201514,661567682,44
3. Mõõteriistad815109,8651075893,01
4. Raadioseadmed556109,6541046884,17
15001100
32,6671266,67
21112100
5. Juhtmestik8212019,1592052263,58
6. Klaasipuhasti810109,7851070687,16
7. Muud elektri- ja abiseadmed81954,755564879,12
5.7 Muud seadmed1. Haakeseade (põllumajanduslik)11001001001100
1. meditsiinisõiduki varustus110096961100
1. Kroomliistud110095951100
1. 110095951100
1. Kroomliistud vajavad värskendamist110090901100
1. ajastukohane kiirabivarustus12020201100
2. ajastukohased ersignaalseadmed11010101100
5.1 Raam1. Pinnakate4951312,2221327154,75
2. Raam, esihark4952221,6532234068,69
3. Poritiivad, pakiraam, riistakast, tugijalg4951514,36816,81,2
4. Sadul, jalatoed49554,458524048,48
5. Elektriseadmed, näidikud4951715,8471714429,09
6. Juhthoovad4951514,5311527856,16
7. Lisaseadmed44887,834838786,38
8. Muu välimusega seonduv49554,264520541,41
5.2 Mootor, jõuülekanne, veermik 1. Mootor4952322,1152322745,86
2. Toitesüsteem4951716,1651719840
3. Väljalaskesüsteem4951312,4481332265,05
4. Jõuülekandesüsteem4952221,672237675,96
5. Rattad, pidurid4952019,2482026854,14
6. Muu mootori, jõuülekande ja veermikuga seonduv49554,597531964,44

Detailid

GruppNimetusHindamisiPunkteArvProtsent
5.1 Kere interjöör1. Istmed (25)8182562976,89
24,991,12
24,951,12
24,91,12
24,83,37
24,755,61
24,71,12
24,5323,91
24647,82
23,55,61
23323,91
22,52,24
22111,34
21,51,12
215,61
20182,2
191,12
183,37
171,12
152,24