Skip to Main Content

Filtrid

Hinnangud

GruppNimetusHindamisiMaksimumKeskmineParimArvProtsent
5.1 Kere interjöör1. Istmed5662524,5872546281,63
2. Käetoed52354,933548893,31
3. Sisepolster5542019,5612042075,81
4. Armatuurlaud5642019,5742042675,53
5. Juhtimisseadmed566109,6961044478,45
6. Põrandakate56054,76546282,5
7. Muud sisefurnituuri elemendid5651514,5681542775,58
5.2 Kere eksterjöör1. Pinnakate5692019,592045479,79
2. Põhimik5681514,7681551390,32
3. Poritiivad56876,904751290,14
4. Kapott56476,826747383,87
5. Uksed55976,81746483,01
6. Iluvõre55554,844548487,21
7. Laternad56898,825949887,68
8. Embleemid56354,883549988,63
9. Kaitseraud54954,696540774,13
10. Veokast7954,89957594,94
11. Haakeseade13032,992312999,23
12. Klaasistus (klaasid)56476,811746081,56
13. Erivarustus35621,961234195,79
14. Muud välisfurnituuri elemendid56932,678343075,57
5.3 Veermik1. Raam5682019,9412055497,54
2. Mittevedavad teljed5501514,9691554098,18
3. Vedrustus566109,9021054295,76
4. Amortisaatorid557109,9321054297,31
5. Roolimehhanism5661514,921554295,76
6. Piduriseade5651514,8581552793,27
7. Rattad569109,6791049186,29
8. Muu veermikuga seonduv56954,912553994,73
5.4 Mootor1. Mootoriplokk5663029,713049186,75
2. Silindri- ja kolvigrupp56610101056599,82
3. Toitesüsteem5662019,2782041473,14
4. Jahutussüsteem5661514,4761542174,38
5. Väljalaskesüsteem566109,4851041272,79
6. Õlitussüsteem566109,9281054095,41
7. Muu mootoriga seonduv56654,504541873,85
5.5 Jõuülekanne1. Sidur565109,9761056099,12
2. Käigukast5652524,9482555598,23
3. Jaotuskast8610101086100
2488824100
4. Jõuvõtukast1377713100
5454,97255296,3
5. Kardaan52754,991552299,05
6. Veovõllid56254,982555799,11
7. Peaülekanded5661514,9891556399,47
8. Vedavad teljed5662019,9832056399,47
9. Muu jõuülekandega seonduv56654,945555297,53
5.6 Elektri- ja abiseadmed1. Mootoriga seotud abiseadmed5643029,4263045280,14
2. Valgustusseadmete opt. ja el. elemendid5681514,6121546581,87
3. Mõõteriistad563109,8241051791,83
4. Raadioseadmed380109,6991033989,21
15001100
32,6671266,67
21112100
5. Juhtmestik5692019,0622036163,44
6. Klaasipuhasti561109,7741049988,95
7. Muud elektri- ja abiseadmed56754,746545780,6
5.7 Muud seadmed1. Haakeseade (põllumajanduslik)11001001001100
1. meditsiinisõiduki varustus110096961100
1. Kroomliistud110095951100
1. 110095951100
1. Kroomliistud vajavad värskendamist110090901100
1. ajastukohane kiirabivarustus12020201100
2. ajastukohased ersignaalseadmed11010101100
5.1 Raam1. Pinnakate3571312,2511319955,74
2. Raam, esihark3572221,6252224267,79
3. Poritiivad, pakiraam, riistakast, tugijalg3571514,3491518551,82
4. Sadul, jalatoed35754,477518451,54
5. Elektriseadmed, näidikud3571715,8891711231,37
6. Juhthoovad3571514,5341520557,42
7. Lisaseadmed31487,822827386,94
8. Muu välimusega seonduv35754,27515342,86
5.2 Mootor, jõuülekanne, veermik 1. Mootor3572322,1512317749,58
2. Toitesüsteem3571716,091714340,06
3. Väljalaskesüsteem3571312,4261322763,59
4. Jõuülekandesüsteem3572221,6122226674,51
5. Rattad, pidurid3572019,2222019153,5
6. Muu mootori, jõuülekande ja veermikuga seonduv35754,542522462,75

Detailid

GruppNimetusHindamisiPunkteArvProtsent
5.1 Kere interjöör1. Istmed (25)5662546281,63
24,5142,47
24407,07
23,51,18
23203,53
225,88
214,71
20152,65
183,53
171,18
151,18